064 / 8505 285 011 2683-390

Otvoreno radno mesto – pozicija: Predavač za oblast programiranje

Škola računara i programiranja “Vinča” posluje u sastavu Instituta za nuklearne nauke “Vinča” Univerziteta u Beogradu. Poznati smo i priznati po kvalitetu koji isporučujemo duže od 30 godina. Posvećeni smo razvoju talenata kroz obrazovanje iz oblasti Informacionih i Digitalnih Tehnologija od 1985. godine. Naš uspeh merimo kroz uspeh naših klijenata. Do danas, poverenje nam je ukazalo više od 42.000 zadovoljnih polaznika pa se možemo smatrati liderom i najvećom školom računara na ovim prostorima. Više od 180 velikih preduzeća izabralo je školu računara Vinča” kao svog poslovnog partnera i svoj trening centar. Škola računara “Vinča” je Microsoft partner, Certifikovani Autodesk trening centar i Certiport testing centar. (www.VincaSkola.rs)

U cilju razvoja i redovnih aktivnosti vezanih za godišnje planove, potreban nam je saradnik za angažovanje sa punim / delimičnim radnim vremenom na poslovima obrazovanje IT kadrova.

Otvoreno radno mesto – pozicija:

Predavač za oblast programiranje

Lokacija: Beograd

Idealan kandidat treba da:

– Poseduje znanje iz Jave
– Poznavanje rada sa SQL relacionim bazama podataka. Poznavanje MySQL-a
– Poseduje znanje HTML, CSS, JavaScript, PHP
– Poznaje rad sa bazama podataka i osnove UI dizajna
– Ima odlične komunikacione veštine i fokusiran je ka rezultatima
– Poseduje diplomu/sertifikat relevantne univerzitetske ustanove
– Ima iskustvo od minimum 2 godine rada na realnim projektima
– Pokazuje proaktivnost, kreativnost, timski duh i fleksibilnost

Potencijalne kandidate pozivamo da pošalju svoj CV sa propratnim pismom elektronskim putem na email posao@vincaskola.rs

Institut za nuklearne nauke “Vinča”
Škola računara “Vinča”
Obilićev venac 18-IV, TC City Passage, 11000 Beograd
Tel/fax: +381 11 2683-390