011 / 2683 390, 2682 486, 064 / 8505 285

Otvorena pozicija: MARKETING ASISTENT

Škola računara i programiranja “Vinča” posluje u sastavu Instituta za nuklearne nauke “Vinča” Univerziteta u Beogradu. Poznati smo i priznati po kvalitetu koji isporučujemo duže od 30 godina. Posvećeni smo razvoju talenata kroz obrazovanje iz oblasti Informacionih i Digitalnih Tehnologija od 1985. godine. Naš uspeh merimo kroz uspeh naših klijenata. Do danas, poverenje nam je ukazalo više od 42.000 zadovoljnih polaznika pa se možemo smatrati liderom i najvećom školom računara na ovim prostorima. Više od 180 velikih preduzeća izabralo je školu računara Vinča” kao svog poslovnog partnera i svoj trening centar. Škola računara “Vinča” je Microsoft partner, Certifikovani Autodesk trening centar i Autorizovani Certiport Testing Centar (www.VincaSkola.rs )

U cilju razvoja i redovnih aktivnosti vezanih za godišnje planove, otvorili smo poziciju:

MARKETING ASISTENT 

Opis posla:

* Vođenje društvenih mreža

* Organizacija događaja

* Uređivanje bloga i vesti

* Komunikacija sa klijentima

Uslovi:

* Fakultetsko obrazovanje

* Izražene komunikacione sposobnosti, kreativnost, energičnost i timski duh.

* Želja za rad u marketingu

Potencijalne kandidate pozivamo da pošalju svoj CV sa propratnim pismom na email posao@vincaskola.rs

Institut za nuklearne nauke “Vinča”
Škola računara “Vinča”
Obilićev venac 18-IV, TC City Passage, 11000 Beograd
Tel/fax: +381 11 2683-390