064 / 8505 285 011 2683-390

Otvorena pozicija: Full Stack Developer

[:sr]O nama

Škola računara i programiranja “Vinča” posluje u sastavu Instituta za nuklearne nauke “Vinča” Univerziteta u Beogradu. Poznati smo i priznati po kvalitetu koji isporučujemo duže od 30 godina. Posvećeni smo razvoju talenata kroz obrazovanje iz oblasti Informacionih i Digitalnih Tehnologija od 1985. godine. Naš uspeh merimo kroz uspeh naših klijenata. Do danas, poverenje nam je ukazalo više od 42.000 zadovoljnih polaznika pa se možemo smatrati liderom i najvećom školom računara na ovim prostorima. Više od 180 velikih preduzeća izabralo je školu računara Vinča” kao svog poslovnog partnera i svoj trening centar. Škola računara “Vinča” je Microsoft partner i Certifikovani Autodesk trening centar. ( www.VincaSkola.rs )

U cilju razvoja i redovnih aktivnosti vezanih za godišnje planove, potreban nam je saradnik za angažovanje sa punim radnim vremenom na novom zanimljivom projektu.

Otvoreno radno mesto – pozicija: Full Stack Developer

Lokacija: Beograd

 Idealan kandidat treba da:

* Poseduje znanje HTML, CSS, JavaScript, Java, PHP, Pyton

* Poznaje rad sa bazama podataka i osnove UI dizajna

* Ima odlične komunikacione veštine i fokusiran je ka rezultatima

* Poseduje diplomu/sertifikat relevantne Univerzitetske ustanove

* Ima iskustvo od minimum 1 godine rada na projektima

* Pokazuje proaktivnost, kreativnost, timski duh i fleksibilnost

Potencijalne kandidate pozivamo da pošalju svoj CV sa obaveznom fotografijom i propratnim pismom na E-mail: posao@vincaskola.rs

Institut za nuklearne nauke “Vinča”
Škola računara “Vinča”

Kosančićev venac 29, 11000 Beograd
Tel/fax: +381 11 2683-390 ; www.VincaSkola.rs[:]