011 / 2683 390, 2682 486, 064 / 8505 285

Otvorena pozicija: 2D Drafting AutoCAD

Škola računara i programiranja “Vinča” Instituta za nuklearne nauke “Vinča” Univerziteta u Beogradu, ima iskustvo od 33 godine organizovanja IT obuka i preko 41.000 polaznika. Konstantno pratimo inovacije u industriji informacionih i digitalnih tehnologija i usavršavamo programe naših kurseva. Tokom školovanja, našim polaznicima pružamo nova praktična znanja, pomažemo im u dostizanju poslovnih i ličnih ciljeva i pružamo im podršku u traženju posla. Ovom prilikom Vam omogućavamo da primenite svoje znanje.

Za klijenta Škole računara „Vinča“ oglašavamo otvorenu poziciju:

                                             2D Drafting AutoCAD

Opis posla:

2D Crtanje u AutoCAD-u. Linije, lukovi, dimenzionisanje (kotiranje), proračun površina.

Poželjno poznavanje AutoLisp-a ili VBA.

Vrsta posla: Part time

Ukoliko smatrate da posedujete tražene veštine, potrebno je da dostavite Vaš CV na e-mail adresu: posao@vincaskola.rs