064 / 8505 285 011 2683-390

Otvorena pozicija: PRAKTIKANT- MARKETING ASISTENT

Škola računara i programiranja “Vinča” posluje u sastavu Instituta za nuklearne nauke “Vinča” Univerziteta u Beogradu. Poznati smo i priznati po kvalitetu koji isporučujemo duže od 30 godina. Posvećeni smo razvoju talenata kroz obrazovanje iz oblasti Informacionih i Digitalnih Tehnologija od 1985. godine. Naš uspeh merimo kroz uspeh naših klijenata. Do danas, poverenje nam je ukazalo više od 42.000 zadovoljnih polaznika pa se možemo smatrati liderom i najvećom školom računara na ovim prostorima. Više od 180 velikih preduzeća izabralo je školu računara Vinča” kao svog poslovnog partnera i svoj trening centar. Škola računara “Vinča” je Microsoft partner, Certifikovani Autodesk trening centar i Certiport testing centar. (https://www.vincaskola.rs/)

U cilju razvoja i redovnih aktivnosti vezanih za godišnje planove, otvorili smo poziciju:

PRAKTIKANT – MARKETING ASISTENT

Opis posla:

– Vođenje društvenih mreža

– Organizacija događaja

– Uređivanje bloga i vesti

– Komunikacija sa klijentima

Uslovi:

– Fakultetsko obrazovanje

– Izražene komunikacione sposobnosti, kreativnost, energičnost i timski duh

– Želja za rad u marketingu

Potencijalne kandidate pozivamo da pošalju svoj CV sa propratnim pismom elektronskim putem na email posao@vincaskola.rs

Institut za nuklearne nauke “Vinča”
Škola računara “Vinča”
Obilićev venac 18-IV, TC City Passage, 11000 Beograd
Tel/fax: +381 11 2683-390