064 / 8505 285

Lego WeDo – robotika i programiranje za decu od 6-11 godina

[:sr]Sa zadovoljstovom Vas obaveštavamo da je u toku prijavljivanje za radionicu Lego WeDo – robotika i programiranje za decu od 6-11 godina.

Korišćenjem originalnih Lego WeDo setova, deca sklapaju različite modele Robota vodeći se svojom maštom i slobodnim idejama. Robotima, koje deca budu kreirala, „ugradiće se“ instrukcije koje će ti Roboti zaista izvršavati. Za „ugradnju“ instrukcija će se koristiti specijaln softver namenjen deci koja žele da se na interesantan i kreativan način upoznaju sa osnovama programiranja.

Pružite podršku svojoj deci u razvoju inovativnosti i kreativnosti kroz primenu novih tehnologija i koncepta učenja kroz stvaranje.

Više detalja o samoj radionici i prijavu Vašeg deteta možete izvršiti ovde.[:]