Архиве: Kursevi

Osnove geometrijskog dimenzionisanja i tolerancije crteža
45.200 din

Osnove geometrijskog dimenzionisanja i tolerancije crteža

Geometrisko Dimenzionisanje i Tolerancije je internacionalni sistem, tehnicki jezik kojim se definisu inzenjersko dimenzionisanje i tolerancije

• 30 časova
  • 5 predavanja
OSNOVE CNC PROGRAMIRANJA
52.600 din

OSNOVE CNC PROGRAMIRANJA

Namena obuke je efikasno obučavanje proizvodnog i tehničkog/tehnološkog osoblja o osnovnim principima korišćenja i programiranja kompjutersko

• 48 časova
  • 8 predavanja
programiranje
107.100 din

Škola programiranja

Plan i program nastave je metodološki urađen tako da omogućava uspeh polaznicima bez prethodnog znanja i iskustva u programiranju.

• 120 časova
  • 40 predavanja
kurs web dizajna
89.000 din

Škola Web dizajna

Nakon Kursa WEB DIZAJN Škole računara Vinča, polaznici će naučiti da koriste različite tehnologije , alate i procese neophodne za kreiranje web sajta.

• 93 časa
  • 31 predavanja
kurs programiranja
86.800 din

Škola Web programiranja

Usklađivanjem znanja i kombinacijom dizajna i programiranja polaznici će samostalno moći da naprave funkcionalne web aplikacije.

• 90 časova
  • 30 predavanja
škola zaštite
64.300 din

Škola zaštite i bezbednosti informacija

Obuka za obavljanje poslova zaštite i bezbednosti informacija, odobrena od strane Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Republike Srbije.

• 3 dana
  • 3 predavanja
škola grafičkog dizajna
53.200 din

Škola Grafičkog dizajna

Škola Grafičkog dizajna je konstruisana tako da polaznicima pruži znanja iz arsenala Adobe aplikacija namenjenih za grafički dizajn.

• 57 časova
  • 19 predavanja
škola računara za početnike
23.500 din

Škola računara za početnike

Škola računara za početnike je konstruisana tako da polaznicima pruži osnovna znanja vezana za MS Windows, Word, EXCEL kao i internet i elektrosnku poštu.

• 51 čas
  • 17 predavanja
radionica team development strategy
146.000 din

Team development strategy – Digital Transformation

Radionica je namenjena svim timovima koji žele da upravljaju promenama koje nose Digitalne transformacije i da sa njima eksperimentišu.

• 1 dan
  • Jedno predavanje
radionica workshop
12.600 din

Workshop: Kreiranje digitalnog proizvoda

Radionica je namenjena svim otvorenim ljudima različitih zanimanja, ljudima koji se bave izradom, održavanjem i promocijom digitalnih proizvoda.

• 1 dan
  • Jedno predavanje
radionica lego
9.000 din

Lego WeDo-robotika i programiranje za decu (6-11)

U Radionici: Lego WeDo-robotika i programiranje za decu (6-11 godina), korišćenjem originalnih Lego WeDo setova, deca sklapaju različite modele Robota.

• 8 časova
  • 2 predavanja
radionica obuka trenera
24.000,00 din

Obuka trenera

- Ovoj edukaciji trebalo bi da prisustvuje svaka osoba koja je u okviru neke firme dužna da nove kandidate uvodi u posao, te je i kvalifikovana za mentora.

• 9 časova
  • 3 predavanja