Архиве: Kursevi

POWER BI DESKTOP
26.990 din

Poslovna inteligencija – MS Power BI Desktop

Kurs Poslovna Inteligencija ( MS Power BI DeskTop ) omogućava polaznicima da povežu podatke iz više različitih izvora podataka ( različitih

• 24 časa
3.500 din mesečno

Škola robotike i programiranja za decu

Primenom novih tehnologija i koncepta učenja kroz stvaranje, pokrenuli smo program kroz koji deca ulaze u svet robotike i programiranja.

9.999 din

HTML5 / CSS3 – Online

ONLINE Online kursevi Škole računara Vinča su zaista PRAVI ONLINE KURSEVI. Naši ONLINE kursevi nisu snimljene prezentacije I video materijali koji vam

• 24 časa
WordPress
14.600 din

WordPress za početnike

Smatra se najuspešnijom CMS platformom na svetu. Pokreće 28% od ukupnog broja web stranica na internetu.

• 12 časova
  • 4 predavanja
Osnove geometrijskog dimenzionisanja i tolerancije crteža
45.200 din

Osnove geometrijskog dimenzionisanja i tolerancije crteža

Geometrisko Dimenzionisanje i Tolerancije je internacionalni sistem, tehnicki jezik kojim se definisu inzenjersko dimenzionisanje i tolerancije

• 30 časova
  • 5 predavanja
OSNOVE CNC PROGRAMIRANJA
52.600 din

OSNOVE CNC PROGRAMIRANJA

Namena obuke je efikasno obučavanje proizvodnog i tehničkog/tehnološkog osoblja o osnovnim principima korišćenja i programiranja kompjutersko

• 48 časova
kurs programiranja
107.100 din

Škola programiranja

Plan i program nastave je metodološki urađen tako da omogućava uspeh polaznicima bez prethodnog znanja i iskustva u programiranju.

• 6 meseci
  • 120 časova
  • 40 predavanja
kurs programiranja
86.800 din

Škola Web programiranja

Usklađivanjem znanja i kombinacijom dizajna i programiranja polaznici će samostalno moći da naprave funkcionalne web aplikacije.

• 93 časa
  • 31 predavanja
kurs web dizajna
89.000 din

Škola Web dizajna

Nakon Kursa WEB DIZAJN Škole računara Vinča, polaznici će naučiti da koriste različite tehnologije , alate i procese neophodne za kreiranje web sajta.

• 96 časova
  • 32 predavanja
škola zaštite
64.300 din

Škola zaštite i bezbednosti informacija

Obuka za obavljanje poslova zaštite i bezbednosti informacija, odobrena od strane Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Republike Srbije.

• 3 dana
  • 3 predavanja
škola grafičkog dizajna
53.200 din

Škola Grafičkog dizajna

Škola Grafičkog dizajna je konstruisana tako da polaznicima pruži znanja iz arsenala Adobe aplikacija namenjenih za grafički dizajn.

• 57 časova
  • 19 predavanja
škola računara za početnike
23.500 din

Škola računara za početnike

Škola računara za početnike je konstruisana tako da polaznicima pruži osnovna znanja vezana za MS Windows, Word, EXCEL kao i internet i elektrosnku poštu.

• 51 čas
  • 17 predavanja