064 / 8505 285 011 2683-390

Google predstavio Digitalnu Garažu

[:sr]https://digitalnagaraza-rs.withgoogle.com/ , odmah da pokažemo sajt.

Verujemo da ćete i vi želeti da što pre isprobate Google garažu. I treba… nećete se pokajati. Google digitalna garaža je odlična online platforma koja omogućava da na osnovu LIČNOG PLANA savladate specifične veštine digitalnog marketinga, razvoja i upravljanja poslovanjem na internetu. Ukupan fond predavanja se sastoji od 89 lekcija odnosno 23 modula koje OVDE možete videti. Na vama ostaje da se registrujete OVDE  i započnete proces ličnog i  poslovnog razvoja. Zahvaljujući internetu, obrazovanje nam postaje približnije a zahvaljujući Google garaži besplatno su omogućena znanja i veštine iz oblasti digitala i to orjentisana prema ličnim potrebama pojedinaca i/ili organizacija.

Želimo Vam svima puno, puno uspeha tokom sticanja novih znanja…i  NIKADA NE PRESTAJTE DA SE IGRATE !

Vaša Škola računara Vinča

 [:]