064 / 8505 285

Besplatan ONLINE kurs-MS SharePoint Enterprise Content Management

[:sr]Da li želite saznati kako izraditi sadržaj i lakše ga pronaći putem pretraživanja? Kako pružiti najbolju podršku korisnicima i korišćenje sadržaja u sistemu Microsoft SharePoint? Kako da Microsoft SharePoint ne postane samo skladište dokumenata?

Ovaj BEPLATAN ONLINE KURS pruža polaznicima neophodna znanja i veštine kako efikasno upravljati svim vrstama sadržaja, taksonomijom i dodatnim metapodacima. Polaznici će tokom ovog BESPLATNOG KURSA sagledati najbolje prakse upravljanja i kreiranja efikasnih projekata implementacije SharePoint rešenja za svoje organizacije.

Šta ćete naučiti tokom ovog kursa ?

Planiranje vašeg SharePoint okruženja
Razvoj modela upravljanja za implementaciju
Projektovanje i sistematizaciju strukture koja je jednostavna za korišćenje
Razviti snažan proces za upravljanje sadržajem preduzeća

Prijave za ovaj BESPLATAN ONLINE KURS možete izvršiti OVDE[:]