Razvoj

Izrada Digitalnih proizvoda i  WEB aplikacija

Mi znamo i volimo da kreiramo digitalne proizvode i pomažemo našim klijentima da svoje ideje pretvore u sjajne digitalne proizvode. Koristimo različite tehnologije, metodologije i isporučujemo vrhunske proizvode kao što su:

 • WEB sajtovi
 • B2B aplikacije
 • Web aplikacije
 • Internet prodavnice
 • Prototipi

Razvoj softvera

Ukoliko želite da digitalizujete svoje poslovne procese naš stručni tim za Vas može uraditi:

 • analizu Vašeg poslovnog sistema
 • projektovanje idejnog rešenja
 • Implementaciju rešenja
 • Kompletnu dokumentaciju rešenja
 • Obuku Vaših kadrova za dalji rad sa aplikacijom

 

Internet Marketing

“Ne čekajte da se Vaš sajt sam reklamira”. Da promocija Vaših Internet stranica ne bi predstavljala samo trošak bez rezultata nudimo Vam:

 • SEO optimizacija Vašeg sajta,
 • Google Adwords vodjenje kampanje,
 • Facebook marketing,
 • Izrada E-Newsletter-a

Konsalting

Podaci su najvredniji resurs svake organizacije i samim tim, neophodno je adekvatno ih zaštititi. Pored implementacije gotovih rešenja za zaštitu, neophodno je sprovesti odgovarajuće planiranje, primenu adekvatnih logičkih, fizičkih i organizacionih mera kako bi vaši digitalni podaci bili bezbedni i u sigurnim rukama u svakom trenutku. Zahvaljujući višedecenijskom iskustvu, nudimo Vam usluge konsaltinga iz oblasti:

 • Uvođenje Sistema za upravljanje bezbednošću informacija (ISMS) prema standardu ISO 27001
 • Zakonu o informacionoj bezbednosti
 • EU GDPR režim zaštite podataka